Press


Nipponfest a Hangukon 2014
 

Nipponfest je japonský kultúrny festival, ktorý ponúka dva dni bohatého programu tematicky sa viažuceho na ázijskú kultúru. Jeho sesterským festivalom je kórejský festival Hangukon paralelne prebiehajúci s Nipponfestom a rovnako nadväzujúci na dlhoročné tradície festivalu Otakon.

Nipponfest a Hangukon 2014 sa uskutočnia v dňoch 15. až 16. novembra 2014 v Dome kultúry – Zrkadlový háj v Bratislave a oba festivaly vám ponúknu odborné prednášky i workshopy, veľké množstvo zaujímavých filmov aj interaktívne sprievodné akcie, akými sú napríklad DDR, karaoke, kartové i stolové hry, ako aj súťaže, do ktorých sa budete môcť zapojiť priamo na mieste. Účasť vo väčšine súťaží je podmienená registráciou.

O zábavu sa ďalej postará DJ Ondro a špeciálni hostia, ktorí sú súčasťou pripravovaného programu. Príjemný oddych ponúkajú priestory čajovne alebo v bufetu, kde budete môcť ochutnať tradičné i menej tradičné, ale aj exotické či úplne normálne jedlá a pochúťky.

Ak patríte k návštevníkom, ktorí musia za zábavou cestovať, v sekcii Ubytovanie je pre vás pripravený zoznam ubytovacích zariadení, v ktorých sa budete môcť ubytovať pohodlne a za slušnú cenu. Zľava pre návštevníkov oboch festivalov sa pohybuje od 10% do 15% z bežnej ceny a k dispozícii máte predovšetkým ubytovacie zariadenia nachádzajúce sa v blízkosti zastávky linky č. 38.

Tohtoročné festivaly Nipponfest a Hangukon 2014 sľubujú kvalitu a zábavu v jednom. Príďte a presvedčte sa na vlastné oči, že východná kultúra má stále čo ponúknuť.
 

Cena vstupeniek:

a) v predpredaji na oba dni je 10 eur a objednať si ich môžete prostredníctvom internetového portálu Ticketportal.sk (Pozor! Ich počet je limitovaný!);

b) vstupenky zakúpené na mieste stoja 12 eur;

Vlastníci preukazu ZŤP či vstupeniek tohtoročného festivalu japonského komiksu a animovaného filmu Animefest 2014 budú mať nárok na zľavu.